X
لسه مشترک مجلس و دولت برای بررسی وضعیت پیام‌رسان‌های داخلی
لسه مشترک مجلس و دولت برای بررسی وضعیت پیام‌رسان‌های داخلی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتقال پیام‌رسان‌های داخلی از عدم همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک مرکزی با آنها و عزم وزارت ارتباطات برای تقویت پیام‌
نوشته شده در تاريخ 1397/3/7 توسط bahram | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 1 بار | اشتراک گذاری :

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتقال پیام‌رسان‌های داخلی از عدم همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک مرکزی با آنها و عزم وزارت ارتباطات برای تقویت پیام‌رسان‌های داخلی را از جمله مباحث مطرح شده در جلسه مشترک امروز این کمیسیون با کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع ملی برای بررسی وضعیت پیام‌رسان‌های داخلی عنوان کرد.

سیدحسین نقوی حسینی به ارائه توضیحاتی درباره جلسه مشترک امروز کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اقتصادی و صنایع و معادن با مدیران پیام‌رسان‌های داخلی و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت.

به گزارش نامه نیوز، وی افزود: در این جلسه مدیران پیام‌رسان‌های داخلی نظرات مختلفی را مطرح کردند از جمله اینکه برخی دستگاه‌های دولتی همچون آموزش و پرورش از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کند، همچنین بانک مرکزی به طور کلی نظام بانکی را بر روی پیام‌رسان‌های داخلی بسته و قفل کرده به همین دلیل پیام‌رسان‌های داخلی نمی‌توانند اشتغالزایی کنند. موضوع دیگر انحصارگرایی رسانه ملی است که اجازه رقابت به پیام‌رسان‌های داخلی را نمی‌دهد.

نقوی حسینی افزود: همکاری وزارت اطلاعات با پیام‌رسان‌های داخلی در کنار تلاش شرکت‌های خصولتی برای ایجاد پیام‌رسان‌هایی برای خودشان از دیگر موضوعاتی بود که مدیران پیام‌رسان‌های داخلی مطرح می‌کردند.

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی